Paieška
0
Prekių krepšelis

Privatumas

   Po kiekvienos registracijos “www.Beasty.lt” sužino ir išsaugo tokią informaciją kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas ir telefonas. Ši informacija naudojama teikti geresnes paslaugas pirkėjams ir teikiama tik nurodytoms siuntų pristatymo tarnyboms tikslu pristatyti Jūsų prekes. Jokia kita informacija tretiems asmenims ar instancijoms neteikiama.

SLAPUKŲ POLITIKA

1. Interneto svetainėje www.beasty.lt naudojame slapukus.

2. Slapukai gali būti naudojami tik esant išankstiniam naudotojo sutikimui. Pirmą kartą apsilankius adresu www.beasty.lt automatinis pranešimas – iššokantis langas (angl. pops-up), kuriuo informuojama apie Slapukus, jų naudojimą ir politiką. Tuo metu lankytojas gali sutikti / nesutikti su Slapuko naudojimu. Jeigu atsisakysite slapukų, bus nustatytas slapukas, rodantis, kad Jūs daugiau nepageidaujate jokių slapukų.

3. Slapukai – tai failai, kurie saugo informaciją Jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje. Jie leidžia nustatyti, kad esate anksčiau lankęsi. Šioje Slapukų politikoje pateikiame detalią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame.

4. Slapukus naudojame tam, kad galėtume tvarkyti informaciją, susijusią su Jūsų apsilankymu El. parduotuveje, ir užtikrinti Jums pačią patogiausią svetainės peržiūrą.

5. Slapukai reikalingi, kad:

•                          įsimintų jūsų pasirinktą kalbos ir šalies informaciją interneto tinklalapyje;

•                          atskirtų interneto tinklalapio vartotojus;

•                          užtikrintų interneto tinklalapio pagrindinių funkcijų veikimą;

•                          įsimintų jūsų ankstesnį apsilankymą interneto tinklalapyje;

•                          kad įsimintų prekes, kurias įdėjote į krepšelį per paskutinį apsilankymą;

•                          kad stebėtų klientų įpročius, pvz., lankymąsi El. parduotuvėje, sugrįžimą į puslapį ir t.t.

6. Bet kada galima atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Tai galite padaryti savo interneto naršyklėje. Daugelyje naršyklių galima patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus, blokuoti trečiųjų šalių slapukus ir slapukus ir konkrečių interneto svetainių, užblokuoti visišką slapukų siuntimą ir saugojimą. Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnę informaciją rasite savo telefono naudotojo vadove. Daugiau informacijos apie slapukus: http://www.allaboutcookies.org.

    Beasty.lt gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių svetainės www.beasty.lt galimybėmis, privatumą.