Paieška
0
Prekių krepšelis

Pirkimo sąlygos

Beasty.lt užsakymo ir pirkimo procedūra yra viena iš paprasčiausių ir labiausiai suprantamų. 


Jums tereikia:

1. Išsirinkti prekes ir įdėti jas į Krepšelį , paspaudus "Į krepšelį " mygtuką. 
2. Surinkus krepšelyje Jums reikalingas prekes, spaudžiate Atsiskaitymas labai tiksliai suvedate savo duomenis ir pasirenkate Jums tinkamą pristatymo ir apmokėjimo būdą, kad galėtumėm Jums tinkamai pristatyti prekes. Savo Pašto kodą galite rasti : Čia .  Jei nusprendėte registruotis mūsų sistemoje visus duomenis Jums reiks suvesti tik vieną kartą. Suvedus duomenis ir sutikus su pristatymo sąlygomis užsakymą būtina patvirtinti. Nepaspaudus galutiniame etape patvirtinti užsakymą , jūsų užsakymas mūsų nepasieks.

3. Paspaudus Patvirtinti užsakymą, netrukus gausite mūsų patvirtinimą e.paštu, kuriame rasite užsakymo Nr ir bus nurodyta sąskaita į kurią per 24 val. arba per artimiausią darbo dieną turėtumėt pervesti pinigus ( arba pasirinkote atsiskaitymą kurjeriui pristačius ). Negavus pinigų užsakymas anuliuojamas. Jei naudojate @gmail.com ir per 10-15min negaunate "Užsakymo patvirtinimo", pasitikrinkit paspaudę Daugiau > Šlamštas, jei anglų kalboj More > Spam. 
 
4. Gavę Jūsų pinigus, kurjerių tarnybos pagalba pristatysime Jums prekes per 1-3 darbo dienas į namus, bet kur Lietuvoje. 
Pasirinkus standartinį pristatymą, beveik visais atvejais prekės siunčiamos į arčiausia jums esnatį, Siuntų tašką ar Terminalą. Jei gausime apmokėjimą už prekes iki 10 val. prekes artimiausiam Siuntų taške ar Terminale rasite jau sekančią darbo dieną, atsiimant prekes parduotuvėje tą pačią darbo dieną. Paimti iš Siuntų taško ar Terminalo prekes galėsite per 3 dienas, suvedę Jums atsiųstą kodą (kurį gausite sms žinute) ar Siuntų taške pateikę asmenybę patvirtinantį dokumentą. Jei norite pasirinkti konkretų terminalą, tuomet savo adreso ar antro adreso eilutėje nurodykit terminalo adresą ir pavadinimą.


Galimi pristatymo būdai ir kaina (būdą pasirinksite suvedę savo duomenis, užsakant prekes):

1. Prekės siunčiamos į Siuntų tašką arba Terminalą, kaina 3.00 
1.a Perkate daugiau nei už 50 , prekės siunčiamos į Paštomatą nemokamai.
2. Prekes pristato kurjerių tarnyba į namus arba artimą Tašką/Terminalą, pristatymo kaina 9.00 
3
Pasiimate iš parduotuvės Vilniuje, Konstitucijos 3A ( Požeminė perėja prie Europos ) sekančią darbo dieną - nemokamai

Pirmą kartą renkantis batus būtina susipažinti su dydžio pasirinkimo rekomendacijom, kurias rasite paspaudę skiltį Batai

5. Jei dėl kažkokių priežasčių pirminės būklės batus ar rūbus per 14d. nuo gavimo norite  grąžinti ar 3 mėnesių bėgyje manote, kad gavote nekokybiškus batus ar rūbus ir norite grąžinti, galėsite tai padaryti šiuo būdu:

5.1 Pranešate pardavėjui, kad norite grąžinti prekę, užpildydami Grąžinimo formą. Prekes siųskite atgal tik gavę pardavėjo atsakymą ir nurodymą kur siųsti grąžinamas prekes.

5.2 Siunčiate nenešiotą, nepažeistą, nesugadintą, lygiai tokios būklės kokios gavote prekę ir jos pakuotę* savo sąskaita mums ir elektroniniu paštu pranešate siuntos nr., kuris nurodytas siuntimo kvite. *Prekės pakuotė/dėžutė taip pat yra prekės dalis, pvz. originali pakuotė/dėžutė apklijuota lipnia juosta vertinama kaip sugadinta.

5.3 Gavę prekę su originalia pakuote/dėžute ir nustatę kad ji analogiškos būklės kaip išsiųsta Jums, grąžinsime į Jūsų nurodytą sąskaitą tik už prekę sumokėtus pinigus. 

5.4 Už pažeistą ar kitaip pirminės buklės neatitinkančą prekę/pakuotę pinigai negrąžinami.

5.5 Pasikeisti prekę galite ją grąžinę ir užsisakę kitą jums patinkančią prekę. Jei netiko dydis susisiekite su pardavėju epaštu.


5.6. Atsiimant rūbus ar batus iš parduotuvės ar sandėlio Vilniuje galima pasimatuoti.

 

Ačiū kad perkate atsakingai.